آرایشگر
این عکسها نمونه کارای خودمه امیدوارم خوشتون بیاد

  ax9rq9o2kizctqx9qjt2.jpgb1ehwa6wsxx5jl2pgrq.jpgbkn1pv148oxxpwq266.jpgPhoto: ‎یک نمونه تاتو هاشور ابرو‎

body tattoo map

سبز = ناراحتی کم- Least Discomfort

زرد = ناراحتی متوسط- Some Discomfort

قرمز = ناراحتی زیاد-Most Discomfor

به نام خالق زیبائی

با عرض سلام به دوستان و خوانندگان این مطلب

تو این پست میخوام قسمتهائی از بدن رو که برای تاتو کردن جالبتر و زیباتر هستش رو توضیح بدم،البته با کمک تصاویر مربوط به هر بخش.اول از همه من یه توضیحی در مورد عکسهائی از تاتو بدن که تابحال تو این وبلاگ گذاشتم بدم که اولاً اینا کارای من نیست و به امید خدا در آینده یک قسمتی رو تو وبلاگ اختصاص میدم به گالری کارهای خودم و عکسهای مختلفی از تاتوی بدن رو در اون قسمت میزارم ، دوم اینکه .تو بعضی از عکسها تاتوی کل بدن نشون داده میشه و شاید از نظر خیلیها(من جمله خودم!!) افراط دراین ضمینه نه تنها فرد رو زیبا نمیکنه، بلکه جلوه زشتی هم داشته باشه و منظور من از زیبائی تاتوی بدن قطعاً تاتوی کل بدن نبوده و حتی من تو یکی از پستها توضیح دادم که برای هر اندامی باید یک تاتوی مناسب انتخاب کرد،امیدوارم اون دسته از دوستانی که گفته بودن کدوم آدم عاقلی با بدنش این کار رو میکنه جواب سوالشون رو گرفته باشن!! و امّا برسیم به موضوع امروز که تاتوی قسمتهای مختلف بدنه.

به غیر از اون دسته افرادی که تمام بدنشون رو تاتو میکنن (که تو ایران خیلی نادره این کار) بفیه افراد ،بسته به جنسیت قسمتهای بخصوصی رو تاتو میکنن که مشخصه،البته بعضی ها هم ابتکاراتی به خرج میدن و قسمتهائی رو تاتو میکنن که خوب حتماً دلیلی براشون داره که تو بحث ما نیست،طبق معمول چون خانوما مقدمند از خانومها شروع میکنیم!

بازوها که یا به صورت طرح های مختلف و یا به صورت باند مورد تاتو قرار میگیره که میتونید تو عکس ببینید(شکل 1) و (شکل 2)، بالای سینه که یا با یک تاتوی گل یا هر طرح کوچک دیگه ای یا به صورت قرینه تاتو میشه(شکل 3) و (شکل 4) دور ناف که معمولاً از طرح های دایره ای استفاده میکنن (شکل 5) و (شکل 6) زیر ناف یا بالای واژن که بیشتر از طرح های قرینه استفاده میشه (شکل 7) و (شکل 8 ) ساق پا، بالای قوزک پا که یا طرح های کوچک و یا به صورت باند استفاده میشه (شکل 9) و (شکل 10) طرفین باسن که اون هم از طرح های کوچک استفاده میشه (شکل 11) و (شکل 12) بالای باسن که از طرح های قرینه استفاده میشه (شکل 13 ) و (شکل 14 ) زیر گردن که بیشتر از طرح های قرینه استفاده میکنن (شکل 15 ) و بالاخره کتف ها که اون هم بیشتر از طرح های کوچیک استفاده میکنن (شکل 16 ) البته جاهای دیگه ای مثل خود سینه ها ، واژن ،ران و ساقهای پا هم مورد استفاده قرار میگیره که چون تو ایران خیلی نادره و برای ما ایرانیها معنی خوبی نمیده از توضیح اونها فاکتور میگیریم! (شکل16+) (شکل16+) (شکل16+)

قسمتهای مختلف بدن آقایون،که مورد تاتو قرار میگیره نسبت به خانوما تنوع کمتری داره و اکثر طرح هائی که بکار میره طرح های بزرگه ولی حجم بیشتری از بدن رو نسبت به خانوما اشغال میکنه و بالطبع برای تاتو کار سخت تر هم هست.به طور مثال یک طرح پروانه که رو بدن یک خانوم خیلی زیباست شاید رو بدن یک آقا زیاد جالب نباشه که به عواملی مثل پوست شفاف خانومها و اینکه بدن خانومها نسبت به آقایون از موی کمتری برخورداره بستگی داره و کلاً فیزیک ظریف خانومها باعث شده که از طرح های ظریف تری نسبت به آقایون استفاده بشه. بازوها از مهمترین قسمتهائیه که برای تاتوی آقایون در نظر گرفته میشه و به چند دسته تقسیم میشه،تاتوهائی که به صورت باند دور بازو شکل میگیره (شکل 17) ، تاتوهائی که فقط روی بازو نقش میبنده (شکل 18) تاتوهائی که کل بازو، آرنح؛و ساق دست رو تا مچ دست پوشش میداده (شکل 19 ) تاتوهائی که از پشت کتف شروع و به بازو ختم میشه (شکل 20) تاتوهائی که از پشت کتف شروع و یا تا آرنج و یا تا مچ دست ادامه پیدا میکنه (شکل 21) و (شکل 22) روی سینه ها که یا به صورت تک طرح با به صورت طرح هائی که تا پائین ویا تا بازو ادامه پیدا میکنه (شکل 23) و (شکل 24) و (شکل 25) روی کتف ها که اونم یا به صورت قرینه یا تک طرح ویا طرح هائی که دو طرف ویا فقط یک طرف کتف استفاده میشه (شکل 26) و (شکل 27 ) و (شکل 28) طرح هائی که تمام پشت بدن رو میگیره،از گردن تا کمر (شکل 29) ساق پا (شکل 30) زیر کمر که بیشتر به صورت قرینه استفاده میشه (شکل 31) ،،، البته قسمتهای مختلف دیگه ای هم برای تاتو مناسب هست که دراینجا فقط نماهائی که بیشتر استفاده میشه رو براتون آوردم،به امید خدا در پست بعد انواع مختلف طرح ها و مدل های تاتو رو براتون توضیح میدم.

خوب فکر کنم این پست یکم طولانی شد! امیدوارم از مطالبش استفاده کنید و از عکس هاش هم لذت ببرید، پس تا مطلب بعدی ،،،بدروووود.


نواع تاتو (خالکوبی)

انواع تاتو :تاتو انواع مختلف و كاربردهاي متنوعي دارد. مي توان از يك منظر تاتو را تنها روشي براي تزيين، نشان دادن وابستگي شخص به گروه يا عقيده اي خاص، تنوع طلبي، آرايش دائمي و... دانست؛ اما از منظري ديگر مي توان تاتو (تتو) را راهي براي پوشاندن و از بين بردن نقايص مختلف مانند نقايص مادرزادي يا اكتسابي دانست. اگر چه در ايران تاتو كردن، حتي از نگاه يك روش درماني باز هم توسط پزشكان انجام نشده و يا بسيار به ندرت انجام مي شود، اما نمي توان منكر فوايد درماني تاتو براي افراد نيازمند شد."

 

تاتوي (تتو)  لب

تاتو لب : تاتوي لب روشي درماني براي رفع نقص افرادي است كه به دلايل مادرزادي يا اكتسابي "خط لب" خويش را از دست داده اند. به طور مثال در افراد "لب شكري" پس از درمان نقص اصلي، مي توان از تاتو كردن براي ترميم "خط لب" بهره برد.

 

تاتوي (تتو) ابرو

تاتوی ابرو :تاتوي ابرو نيز كاربردي درماني براي افرادي كه به دلايل مختلف ابروي خويش را از دست داده اند يا دچار نقص مادرزادي هستند، محسوب مي شود و از بارزترين نمونه هاي آن مي توان به بيماراني اشاره كرد كه بر اثر"شيمي درماني" ابروي خود را از دست داده اند.

تاتوي (تتو) چشم

تاتوي چشم نيز براي رفع نقص هايي چون افتادگي چشم، افتادگي پلك ، آسيب و جراحت و ... به كار مي رود.سلام به دختر،پسرای گل ایروونیتتو-تاتو چیست؟روشهای پاک کردن تاتو

این وبلاگ بدین منظور استارت خورده که شما عزیزانی که در ایران زندگی میکنید با تاتو و نقاشیهای روی بدن بیشتر آشنا بشید و از این هنر برای افزودن زیبایی به زیباییهای خدادادیتون استفاده کنید.

متاسفانه در ایران دید بدی نسبت به تاتو دارن و اون به خاطر چند مسئله هست،اول اینکه از قدیم تاتو که البته بهش خالکوبی میگفتن،بین قشر پایین جامعه رواج داشت و بیشتر افراد لات و داش مشتی ازش استفاده میکردند و اکثر طرحها هم یا قلبی بود که وسطش تیری خورده بود و از نوک تیره قطره قطره خون میچکید،یا اشعار پشت کامیونی و سلطان غم مادر و ……!!!

دوم اینکه طرحها و مدلهای جدید و زیبا رو در اینجا کمتر دیدن و بیشتر جوونا نمیدونن که چه طرحی به بدنشون میاد و زیباشون میکنه و تاتو کارها هم خوب به مشتریاشون مشورت نمیدن که چه طرحی به جه نوع اندامی و کجای بدن باید استفاده بشه تا جلوه داشته باشه و به زیبائی طرف کمک کنه،در ایران شاید بالای 95 % از تاتو کارها به تاتوی ابرو و لب و چشم و کلاً صورت بسنده میکنن و اگرهم یک مشتری برای بدنش سفارش داشته باشه نهایتاً یک گل یا قلب یا طرحهائی تو این راسته میزنن و از پس طرحهای جدید و زیبا بر نمیان ،البته این مسئله بیشتر به این دلیله که سفارش تاتو بدن نسبت به صورت خیلی کمه چون اینجا خانومها بیشتر به صورتشون میتونن برسن و آقایون هم چون محلی رو برای تاتو حرفه ای نمیشناسن زیاد تو فکرش نیستن،در حالی که در خارج از ایران تاتو خیلی رواج داره و تقریباً از هر 5 تا جوون یکیشون تاتو بدن داره! البته اینجا هم ممکنه از 5 تا جوون،4 تاشون تاتو داشته باشن ولی تاتو ابرو!!!!

امیدوارم این مقدمه شما جوونای عزیز رو جذب کرده باشه تا در پستهای بعدی بیشتر درین باره صحبت کنیم و انواع تاتو و قسمتهای مختلف بدن که تاتو در اون قسمتها جلوه زیباتری داره و طرحهای مختلف رو بهتون معرفی کنم و عکسهای مختلف تاتو و طرحهائی که خودم زدم رو نشونتون بدم ، عزیزانی که طرحی دارن و فکر میکنن برای تاتو جالب باشه برام بفرستن تا به نام خودشون بزارم تو وبلاگ.

سخن رو کوتاه میکنم و تا پست بعدی شما رو به خداوند بزرگ میسپارم.شاد و مسرور باشید.بدرود.

 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
درباره وبلاگ
سالن زیبایی رزآبی
با کادر متخصص و مجرب واقع در یزد،امامشهر،بلوار امام حسین، روبروی کاشی سرای عقیق، داخل کوچه پلاک 8 در خدمت بانوان محترم می باشد.
تلفن:03515249729-09139515407

 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM